Виробницвто

Будівництво

Будівництво. ЖК. по вул. Наливайка 100 м. до озера.

Харчова пластикова тара

Проектування та виготовлення прес-форм.

- Проектуємо і виготовляємо прес-форми, штампи для власного виробництва та на замовлення.
- Для виготовлення проекту з Вашої прес-форми нам потрібен зразок виробу або креслення.

Виробництво прес-форм: проектування, виготовлення, зборка та тестування прес-форм на власних термопласти автоматах. Прес-форми великогабаритні, для двокольорового лиття, прес-форм і пробок. Професійний інструментальний цех.

За останні роки, пластикова тара зарекомендувала себе одним із самих надійних і зручних засобів для зберігання чого-небудь. Застосовуючи пластикову тару, можна уникнути безлічі проблем, що стосуються зберігання хімічної або швидкопсувної продукції. Крім того, полімерна тара набагато легше ніж використовувати металеву та скляну тару.

Виробництво пластикової тари виконується із сировини, яка відрізняється оптимальним поєднанням міцності і еластичності, а також можливістю використання в широкому температурному діапазоні. Ринок пластикової тари рухається в бік оновлення, ускладнення конструкцій і врахування потреб різних галузей промисловості. Розробляються контейнери із спеціальним обладнанням, таким як кишені або тримачі для етикеток, спеціальні вкладиші з пеномате-ріалів, перегородки (наприклад, для посуду). Можлива установка штрих-кодів і замків, ручок для перенесення (валізи), різних типів кришок, а також прикріплення ременів до ящиків для небезпечних вантажів (I, II, III групи). Постійно поліпшується зовнішнє оформлення – пропонуються різні кольори виконання, можливе нанесення логотипів і будь-яких інших зображень методом гарячого штампування, або рельєфного друку.